Apie mus

Esame įsikūrę Lekėčiuose – mažame, gamtos apsupty skendinčiame Lietuvos miestelyje.

Mūsų tikslas – kruopščiai, kokybiškai ir atsakingai kurti įvairius gaminius, nepaliekančius abejingų net ir tarp išrankiausių pirkėjų. Atidžiai pasirenkame ir išbandome tik kokybiškas medžiagas: įvairią odą, skirtingus audinius, pamušalus bei kitas detales. Viską – nuo audinio pasirinkimo iki galutinio kūrinio pateikimo – gaminame patys, dėl to esame lankstūs klientų norams. Jums pageidaujant galime derinti spalvas, piešinius, akcentus, papildomas kišenėles, rankenų ilgius ir kita.

Siekiame išskirtinumo bei autentiškumo, gaminius puošdami savo sukurtais arba klientų pageidaujamais piešiniais. Visada randame bendrą sprendimą – užsakovų norus paverčiame malonia realybe.

Veiklos devizas – kokybė, kalbanti už save. Mūsų sėkmingo darbo paslaptis – šeima, dirbanti drauge. „Siuvinėtos“ idėjos bei kūryba gimė kartu su dukrele. Šiuo metu esame šauni keturių asmenų komanda, priimanti įvairius kūrybinius sprendimus. 

Labai džiaugiamės, kai galime savo gaminius parodyti ir pristatyti gyvai, dėl to dažnai keliaujame į įvairias muges, miestų šventes bei parodas. Taip pat mūsų gaminių galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje, susisiekti fb paskyroje arba paskambinti. Visada mielai bendraujame, surandame geriausius sprendimus. 

Išrinksime Jums labiausiai patinkantį gaminį, kuris bylos apie praktiškumą, kokybę bei išskirtinumą.

Apie mus
X